14 Mart 2017

Hakkımızda

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız, müşterilerine daima yepyeni hizmet ve fikirleri sunarken, hatırlanmaya değer, benzerleri arasında ayırt edilebilen ve müşterilerine özel etkinliği yine müşteri hedef ve amaçlarıyla birebir örtüşecek şekilde planlar ve uygular. Özetle tam ve profesyonel servis hizmetleri sunan Elazığ Organizasyon, müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürecek etkinliklerini birinci elden ve tatminkâr bütçe avantajları ile sunarken, diğer taraftan özgün ve yenilikçi fikirlerle vizyonuna da katkı sağlamaktadır.

DÜĞÜN, NİŞAN, KINA, SÜNNET VE DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

En mutlu gününüzde hayalinizdeki eğlenceyi yaşamak için bizi tercih edin.  Elazığ il ve ilçelerinde düğün, nişan ve sünnet organizasyonu ile en mutlu anlarınızda sizlerin yanınızdayız. Hayatımız boyunca öyle günlerimiz vardır ki tekrarı imkansızdır ya da biz her zaman öyle olmasını isteriz. Evlilik, nişan ve sünnet düğünümüz gibi günler bu özel anlardan biridir. Bizim için öyle özeldir ki hazırlıklarımız aylar öncesinden başlar.

ELAZIĞ KURUMSAL FİRMA AÇILIŞ VE ÖZEL GÜN ORGANİZASYONU

Herkesin gözü sizin ve yaptığınız işin üzerindeyken streslenmenize hiç gerek yok. Kurumunuzu en iyi şekilde tanıtacak açılış, lansman ve temel atma organizasyonlarınızda Elazığ Doğu Organizasyon tecrübesi, fikirleri ve sinerjisi ile size özel çözümler sunar. Büro, ofis, dükkan, mağaza, fabrika, tesis gibi açılışlarda Elazığ Doğu Organizasyon, yoğun emek harcadığınız projeniz için kreatif süreçlerle hazırlamış olduğu uygulama ve etkinliklerin tamamında yer alır, siz ve misafirleriniz için memnuniyet garantili hizmet sunar. Şirket yöneticileri, çalışanları ve aileleri için motivasyon, kaynaşma ve eğlence amaçlı düzenlenen özel kutlama ve iftar, piknik gibi etkinliklerinizin daha eğlenceli ve kusursuz olması için öncelikle yapılacak olan etkinliğin fikir organizasyonunu yapan Elazığ Doğu Organizasyon; alan seçimi, süsleme, eğlence, gösteri, catering (toplu yemek) hizmetleri üzerinde en ince detaya kadar titizlikle çalışır ve etkinliğinize özel fikirler tasarlar. Elazığ Doğu Organizasyon size özel çözümleriyle keyifli anlar yaşatmak için etkinliğinizi sizden daha çok düşünür.

(BABY SHOWER) BEBEK DOĞUM ODASI ORGANİZASYONU

Profesyonelliğimiz sayesinde düzenlediğiniz etkinlikle misafirleriniz sizi kıskansın. Yeni doğan bebek doğum odası süslemesi için gerekli olan tüm ikramlık, şekerlemeler, lokumlar, lokumluklar, süsleme malzemeleri, lohusa ürünleri, bebek kıyafet ve aksesuarları, kapı süsü gibi daha birçok ürünü hayalinizdeki renk ve tasarımlara göre profesyonel ekibimize hazırlatabilirsiniz.

BRUNCH, CAFE BREAK, ÇAY PARTİSİ, KONSER ORGANİZASYONU

Eşsiz yiyecekler, müzik ses sistemi ve palyaço gibi seçeneklerimiz de mevcut. Uygun ücretlerle Elazığ il ve ilçelerinde festival, şenlik ve konser organizasyonu yapmayı düşünüyorsanız hemen bizi arayın:

0 531 473 85 63 – Sedat BİNGÖL

Sohbet Başlat
WhatsApp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?